Organizacja eventów firmowych i integracyjnych

Minione trzy lata to dla wszystkich czas pełen wyzwań, szczególnie w obszarze kontaktów międzyludzkich. A przecież to one są podstawą do budowania mocnego i zaufanego zespołu! Od wielu lat wspieramy firmy w integracji ich pracowników. Jak nikt inny wiemy, jak organizować eventy, które w luźnej atmosferze rozwijają znajomości, wzbogacają uczestników o nowe doświadczenia i są po prostu sposobem by przyjemnie spędzić wspólnie czas.

Nasze realizacje charakteryzują się unikalnością, profesjonalizmem, efektywnością, a także dużą dawką pozytywnej energii.

organizacja imprez firmowych i integracyjnych 2

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe mogą przybierać różne formy. Od kameralnych spotkań biznesowych w niewielkim gronie, po wielkie imprezy dla kilkuset osób. Ich cel jest jeden: dobra zabawa oraz zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Eventy firmowe to dziś znacznie więcej niż zapewnienie pracownikom atrakcji, gier zespołowych czy wieczornej biesiady przy suto zastawionym stole. Integracja dla firm to przede wszystkim spójna i przemyślana komunikacja, która ma swoje uzasadnienie w strategii przedsiębiorstwa.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie organizowania imprez firmowych i różnego rodzaju eventów biznesowych. Tym, co nas wyróżnia, jest przygotowywanie wydarzeń dla firm o różnym charakterze działalności. Zajmujemy się wszechstronną organizacją imprez, wyjazdów i eventów firmowych. W zależności od celu, jaki postawi sobie nasz klient, jako doświadczony organizator imprez firmowych możemy zrealizować event integracyjny trwający jeden dzień lub integrację połączoną z kilkudniowym wyjazdem.

Doświadczenie w organizacji spotkań firmowych

 Naszym klientom proponujemy nieszablonowe i oryginalne rozwiązania. Nie sięgamy po gotowe schematy i scenariusze. Nasz team to grono kreatywnych i doświadczonych specjalistów, realizujących imprezy firmowe na terenie całej Polski. Lubimy wyzwania i ambitne projekty. 

Mieliśmy przyjemność organizować eventy dla grup od 30 do 2000 osób! W swoim dorobku mamy setki kompleksowo zrealizowanych wydarzeń firmowych, wyjazdów firmowych integracyjnych, wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych i innych eventów dla firm.  Do tej pory zaufały nam takie firmy jak: Philip Morris International, Orlen, Shell, Capgemini, Schibsted, LG, Motorola, EPO, PZL Mielec, Organizatorzy ŚDM, PGL, ESL. Jeśli chcesz zafundować swoim pracownikom niezapomniane wrażenia, zdaj się na nasze doświadczenie i pozwól, abyśmy zaproponowali rozwiązania szyte na miarę. 

Zainspiruj się