Organizacja eventów online

Organizacja eventów online

Organizacja niepowtarzalnego i zapadającego w pamięć eventu to trudny proces. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z imprezą integracyjną w firmie, czy konferencją na 1000 osób, trzeba zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. Aby event się udał, należy ustalić jego cel, określić grupę odbiorców, zaplanować datę, opracować program i oczywiście zająć się promocją. Bardzo istotne jest także odpowiednie wsparcie techniczne i logistyczne. Zastanawiając się nad własnym eventem, warto wyjść poza szablonowe myślenie. Silną alternatywą dla typowych rozwiązań są wydarzenia online. Taki format jest dziś równie popularny co tradycyjne eventy. Wyjdź naprzeciw swoim odbiorcom i skorzystaj z możliwości, jakie dają nowoczesne technologie przy organizacji eventów online.

Studio nagrań online

Dysponujemy trzema przestrzeniami, które z powodzeniem służyć mogą organizacji Państwa eventów online i hybrydowych. W zależności od charakteru i wielkości wydarzenia do dyspozycji są:

Studio nagrań online w Krakowie przy Warszawskiej 15

Studio znajduje się w samym centrum Krakowa – 5 minut pieszo od Dworca Głównego Kraków i 13 minut od Rynku Głównego. Niezależnie od tego, czy jest to transmisja online, czy produkcja offline – przestrzeń sprosta wszelkim wymaganiom.
Studio wyposażone jest w profesjonalny sprzęt, który może być konfigurowany na potrzeby różnego typu wydarzeń online. Może stać się domem dla mniejszych wydarzeń online, takich jak konferencje medyczne i branżowe, webinary, koncerty, projekty społeczne i komunikacyjne, nagrania wywiadów; może służyć jako plan filmowy czy zdjęciowy. Przestrzeń studio nada każdemu wydarzeniu zarówno przytulności, ale też profesjonalizmu.

Studio w hotelu Metropolo Krakow by Golden Tulip

W studio realizowane mogą być różnego typu wydarzenia jak np. webinary, konferencje, szkolenia czy premiery produktów –- wszystko na najwyższym, światowym poziomie.
Przestrzeń wyposażona jest w trzy kamery do realizacji zbliżeń i szerokiego planu, oświetlenie studyjne i efektowe media-serwery wraz z oprogramowaniem do streamingu na dowolnej platformie, monitory poglądowe dla spikerów i mikrofony.

Studio nagrań Augmented Reality (AR) w ICE Kraków Congress Centre

Studio nagrań online, które służyć może realizacji wszelkich wydarzeń jak np. konferencji, kongresów, eventów korporacyjnych a także koncertów i spektakli.
Wyposażone jest w ekrany diodowe, profesjonalne oświetlenie sceniczne i filmowe, a także w sprzęt wymagany przy realizacji wydarzeń online, zarówno tych z podstawowym budżetem, jak i tych bardziej wymagających, gdzie niezbędna jest unikalna scenografia, kamery i oświetlenie w standardzie telewizyjnym. Biorąc pod uwagę jego usytuowanie w ICE Kraków Congress Centre, do wykorzystania jest także niezwykła naturalna scenografia obiektu. Możliwa jest również transmisja z widokiem wprost na wzgórze wawelskie i panoramę Krakowa – eventy online nabierają wtedy szczególnej jakości i łączą świat online z offline.

BluPlatoform.io – narzędzie przeznaczone do organizacji eventów hybrydowych i online

Platforma swoje szczególne zastosowanie ma podczas wydarzeń, gdzie kluczowy jest transfer wiedzy, komunikacja i networking, a więc na kongresach, konferencjach, prezentacjach oraz targach. Nie są to jednak jej wyłączne zastosowania.
To wielowymiarowa przestrzeń umożliwiająca interakcje pomiędzy sceną a publicznością, publicznością a sceną i przede wszystkim między uczestnikami. Jest elastyczna względem potrzeb i wymagań klientów oraz pod kątem administracji i funkcjonalności.

Biorąc wzór ze stacjonarnych wydarzeń, składa się z kilku stref i modułów m.in. rejestracji, strefy wydarzenia, sal plenarnych i warsztatowych, strefy expo, strefy networkingowej i informacyjnej.
Może stanowić także uzupełnienie eventu stacjonarnego, wspierając organizatorów np. w procesie rejestracji uczestników, zbierania danych kontaktowych, a także przekazywania wiedzy.
Zapewniamy:
Indywidualne wdrożenia i elastyczność;
Szeroki zakres brandingu i monetyzacji;
Zgodność z RODO;
Bezpieczeństwo i stabilność;
Niezawodne polskie serwery cloudowe;
Rozbudowaną analitykę po wydarzeniu.

Więcej informacji: www.bluplatform.io

3 powody, dla których warto organizować wydarzenia online

Wirtualne przestrzenie otwierają przed organizatorami zupełnie nowe możliwości. Spotkania „w digitalu” oferują niewątpliwe zalety. Dzięki wydarzeniom online możemy doskonalić swoje umiejętności, pogłębiać wiedzę i dzielić wspólne zainteresowania – wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Udział w wirtualnych konferencjach czy szkoleniach z pewnością zaowocuje na przyszłość. Eventy odbywające się w formie online cieszą się stale rosnącą popularnością. Takie spotkania są doceniane przez uczestników ze względu na wygodę, komfort i bezpieczeństwo. Wirtualne wydarzenia dają też szereg korzyści z perspektywy gospodarzy. Organizacja wydarzeń online nie wymaga dużych nakładów finansowych i pozwala dotrzeć do większego grona odbiorców. Takie rozwiązanie zapewnia wreszcie lepszą rozpoznawalność marce i jest doskonałym sposobem na budowanie zaangażowanej społeczności online.

Organizacja konferencji online

Targi, konferencje, kongresy czy szkolenia należą do eventów, które z łatwością można zorganizować w przestrzeni online. Udział w internetowej konferencji stwarza możliwość podniesienia swoich kompetencji w danej dziedzinie, wysłuchania osób będących autorytetami w branży czy poszukiwania źródeł inspiracji – a to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu, siedząc na własnej kanapie. Najważniejszą kwestią podczas organizacji konferencji online jest wybór odpowiedniej platformy. To wirtualne miejsce, w którym odbywa się spotkanie. Dobra platforma eventowa sprawia, że event przestaje być tylko transmisją materiału, lecz daje możliwość prowadzenia skutecznych działań aktywizacyjnych i integracyjnych zdalnych uczestników.

Organizacja eventów online

Wychodząc naprzeciw nowym realiom, wspieramy organizację inspirujących i angażujących wydarzeń online. Oferujemy wielowymiarową pomoc w przygotowaniu wirtualnych eventów – od pomysłu, do realizacji. Przez 20 lat obecności w branży zebraliśmy doświadczenie, które pozwala nam w sposób bezpieczny i skuteczny realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w organizacji wydarzeń online, opierając się na sprawdzonych przez nas narzędziach. Posiadamy własną, unikatową platformę eventową, dzięki której każdy wirtualny event jest wyjątkowy i dopasowany do potrzeb.

Wydarzenia online – z nami zorganizujesz swój niezapomniany event

Dzięki wydarzeniom online rozwój technologii nabiera nowego znaczenia i wymiaru. Organizacja eventów w sieci to nowa perspektywa i nowe korzyści. Taka forma spotkań odpowiada na potrzeby rynku. Jesteśmy, tu by wspólnie z tobą stworzyć niezapomniane, wyjątkowe i unikatowe wydarzenie online.

Zobacz nasze portfolio.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kraków
Blu Experience Sp. z o.o.
Biuro Kraków ul. Warszawska 15
31-155 Kraków
biuro@bluexperience.pl
+48731220510

Warszawa
Blu Experience Sp. z o.o.
Biuro Warszawa ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
biuro@bluexperience.pl
+48731220510

    Back To Top

    bluexperience

    Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

    Where to find us

    Social