Destination Management Company

 

Określenie Destination Management Company (DMC) oznacza profesjonalna firmę, zajmującą się planowaniem i realizacją różnego typu eventów: konferencji, gal i jubileuszy, festiwali, eventów integracyjnych, premier  i wszystkich  innych wydarzeń kierowanych do osób przyjeżdżających do regionu, w którym firma DMC działa. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja wydarzenia w innym regionie, niż ten w którym działamy na codzień to spore wyzwanie wiele różnych, a nieznanych firm-podwykonawców na rynku, lokalizacji, opcje rozrywki, transportu, wszelkie bariery językowe i kulturowe wszystko z czym można się spotkać w tym nowym miejscu.

Doskonale znamy lokalny rynek, jego charakter, obiekty, dostawców oraz przedstawicieli lokalnych władz i organizacji. Działamy na tym rynku już ponad 20 lat. 

Lokalny partner DMC

Jako Blu Experience mamy unikalną wiedzą lokalną i szerokie kontakty w branży MICE w Polsce. Działamy na tym rynku już ponad 20 lat. Współpracujemy zawsze z najlepszymi dostawcami i podwykonawcami i mamy wypracowaną z nimi strukturę pracy. Wiemy, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzają się przy organizacji eventów, jesteśmy jednak otwarci i ciekawi na nowe doświadczenia i podejścia do zarządzania eventami. W naszej ofercie można znaleźć wszystko to, co potrzebne jest do zorganizowania wydarzenia: od kreatywnego konceptu po skuteczną realizację. Zajmiemy się m.in organizacją transportu i zakwaterowaniem uczestników wydarzenia. Będziemy wsparciem w tworzeniu kreacji, koncepcji i planu eventu. Weźmiemy odpowiedzialność za wszystkie logistyczne aspekty Twojego wydarzenia. Zajmiemy się absolutnie wszystkim, co potrzebne by Twój event odniósł sukces.
Służymy swoimi kontaktami i know-how w dziedzinie event managementu w Europie. 

Służymy wsparciem na każdym etapie realizacji imprezy. Oferujemy pełną pomoc merytoryczną i logistyczną dotyczącą przygotowywanego wydarzenia w prestiżowej lokalizacji. Nasze obowiązki są uzależnione od oczekiwań klienta. Chętnie podejmiemy się zarówno organizacji całości, jak i również tylko wybranych elementów, np. transportu, zakwaterowania, zwiedzania, warsztatów, widowisk czy imprez tematycznych. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorców z innych regionów Polski oraz klientów zagranicznych.Polska to fascynująca, warta odkrywania destynacja.

 

 

Organizacja DMC events w Polsce

Szesnaście regionów Polski oferuje turystom szeroką gamę ciekawych atrakcji i możliwości różnorodnego spędzania wolnego czasu. Każde województwo jest warte odwiedzenia – a my wiemy, jak wybrać wyłącznie to, co najlepsze. Perfekcyjna znajomość regionu pozwala nam wyselekcjonować najciekawsze i niepowtarzalne propozycje, odpowiadające zainteresowaniom naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze DMC events in Poland. Nasi kontrahenci cenią nas za indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i kreatywność w działaniu.

Mamy bogate doświadczenie w organizacji różnego typu eventów i nieskończone pokłady kreatywności. Oferujemy wsparcie najlepszych specjalistów w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Naszą siłą jest zespół utalentowanych, energicznych i pełnych zapału ludzi z dużym doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja eventów i imprez dla firm. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, zawsze pracując z pasją i uważnie słuchając potrzeb inwestora. Jesteśmy uważni. Trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco reagujemy na to, co dzieje się w branży, w tym oferując niezapomniane eventy firmowe dla klientów spoza granic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, chcielibyśmy zaproponować możliwość współpracy w zakresie organizacji i obsługi DMC w Polsce.

Zainspiruj się