Destination Management Company DMC

Destination Management Company DMC

Mamy bogate doświadczenie w organizacji różnego typu eventów i nieskończone pokłady kreatywności. Oferujemy wsparcie najlepszych specjalistów w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Naszą siłą jest zespół utalentowanych, energicznych i pełnych zapału ludzi z dużym doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Nadrzędnym celem determinującym nasze działania jest profesjonalizm i ukierunkowanie na tworzenie efektywnych, skutecznych projektów adresowanych do ludzi biznesu. Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja eventów i imprez dla firm. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, zawsze pracując z pasją i uważnie słuchając potrzeb inwestora. Jesteśmy uważni. Trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco reagujemy na to, co dzieje się w branży, w tym oferując niezapomniane eventy firmowe dla klientów spoza granic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, chcielibyśmy zaproponować możliwość współpracy w zakresie organizacji i obsługi DMC w Polsce.

Co to jest DMC?

Destination Management Company, czyli w skrócie DMC, to zwrot w języku angielskim używany do określenia profesjonalnej firmy specjalizującej się w projektowaniu i realizacji spotkań, konferencji, imprez oraz programów incentive dla grup przyjeżdżających do danego regionu. Jako firma z wieloletnim stażem jesteśmy zespołem doświadczonych realizatorów programów turystycznych DMC. W naszej ofercie znajdują się eventy DMC o bogatym standardzie dla uczestników. Mamy doskonałą znajomość lokalnych usług i zasobów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zająć się wszystkim, co potrzebne do organizacji i obsługi eventu. Nasze projekty charakteryzują się wysoką jakością i bezpieczeństwem.

DMC Polska: Wrocław, Kraków, Warszawa

Polska to fascynująca, warta odkrywania destynacja. Szesnaście regionów oferuje turystom szeroką gamę ciekawych atrakcji i możliwości różnorodnego spędzania wolnego czasu. Każde województwo jest warte odwiedzenia – a my wiemy, jak wybrać wyłącznie to, co najlepsze. Perfekcyjna znajomość regionu pozwala nam wyselekcjonować najciekawsze i niepowtarzalne propozycje, odpowiadające zainteresowaniom naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze DMC events in Poland. Nasi kontrahenci cenią nas za indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i kreatywność w działaniu. Model biznesowy, który przyjęliśmy, zakłada tworzenie dedykowanych rozwiązań szytych na miarę. Przygotowujemy i realizujemy eventy DMC dopasowane do indywidualnych potrzeb osób decydujących się powierzyć nam swoje wydarzenie. Nie boimy się podejmowania nowych wyzwań. Posiadaną wiedzę przekuwamy w sukces, tworząc ambitne, ciekawe i nieszablonowe projekty. Z wielką chęcią podejmiemy się realizacji nietypowych próśb – tutaj możemy być najbardziej kreatywni!

DMC Poland – go to DMC

Służymy wsparciem na każdym etapie realizacji imprezy. Oferujemy pełną pomoc merytoryczną i logistyczną dotyczącą przygotowywanego wydarzenia w prestiżowej lokalizacji. Nasze obowiązki są uzależnione od oczekiwań klienta. Chętnie podejmiemy się zarówno organizacji całości, jak i również tylko wybranych elementów, np. transportu, zakwaterowania, zwiedzania, warsztatów, widowisk czy imprez tematycznych. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorców z innych regionów Polski oraz klientów zagranicznych.

 

Jesteśmy przekonani, że nowa formuła eventów zostanie doceniona przez szerokie grono uczestników.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kraków
Blu Experience Sp. z o.o.
Biuro Kraków ul. Warszawska 15
31-155 Kraków
biuro@bluexperience.pl
+48731220510

Warszawa
Blu Experience Sp. z o.o.
Biuro Warszawa ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
biuro@bluexperience.pl
+48731220510

    Back To Top

    bluexperience

    Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

    Where to find us

    Social