Organizacja gal i jubileuszy

Jubileusze i gale to przestrzeń, która wymaga wrażliwości i umiejętności słuchania, ponieważ wiążą się z przeżywaniem i celebracją historii, szczególnych chwil –  tych pięknych, a także tych pełnych wyzwań.  W BluExperience tworzymy wydarzenia, które na długo zostają w pamięci  gości. Pomagamy opowiadać za pomocą słów, gestów, obrazów, emocji. Podsumowujemy, zamykamy klamrą przeszłość i wspólnie prezentujemy wizję przyszłości, innowacyjnych koncepcji oraz rozwiązań godnych podziwu!

Gale i jubileusze

Gale i jubileusze to zawsze wyjątkowe, bo niecodzienne, okazje do spotkań i wspólnego świętowania.  Wybór właściwej Agencji musi wiązać się nie tylko z jakością konceptu kreatywnego, ale też z pełnym zrozumieniem charakteru wydarzenia. Szczególnie okazje wymagają odpowiedniego podejścia nie mamy więc gotowych rozwiązań i szablonów do każdego projektu podchodzimy indywidualnie bo każda marka ma swój własny charakter i tożsamość. 

Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej lokalizacji pod wydarzenie, cateringu, oprawy wizualnej i muzycznej. Podpowiemy jakie atrakcje dobrać, żeby wywrzeć na Gościach wrażenie. Zatroszczymy się o płynny przebieg wieczoru, aby wszystko szło zgodnie z wcześniej przygotowanym wspólnie scenariuszem. Weźmiemy na siebie również część techniczną: nagłośnienie, oświetlenie i całą konieczną logistykę.

Dlaczego warto świętować jubileusze firm?

Gale, bankiety i jubileusze stanowią ważne wydarzenia zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców. Celebracja okrągłej rocznicy rozpoczęcia działalności przedsiębiorstwa to czas, który sprzyja podsumowaniom i przypominaniu przełomowych decyzji, które wpłynęły na obecną pozycję firmy. W takich chwilach wspomina się szczególnie dobre momenty, wyjątkowo opłacalne kontrakty i udane projekty. Jubileusze firmowe są niewątpliwie bardzo dobrą okazją do integracji jej pracowników, ale też do umocnienia pozycji firmy na rynku. Coraz częściej postrzega się je także jako wiodące narzędzie marketingu. Tego typu impreza, udokumentowana np. na blogu czy w social mediach, z pewnością przyciągnie nowych kontrahentów.

Jubileusz firmy – jak uczcić ważne wydarzenie w firmie?

 

Jubileusz to bez wątpienia jedna z najbardziej wyjątkowych okazji firmowych, dlatego z pewnością warto ją wcześniej przemyśleć i zaplanować. Istnieje wiele sposobów na świętowanie jubileuszu firmy. Celebrując tak ważny moment, warto skupić się na odpowiedniej oprawie, która będzie podkreślała wartości i filozofię przedsiębiorstwa, korespondowała z duchem firmy, a także ukazywała jej wizję na przyszłość. Z okazji jubileuszu firmy warto przygotować specjalne atrakcje – to właśnie one sprawiają, że goście na długi zapamiętują wieczór.

Profesjonalna organizacja jubileuszy – od pomysłu do realizacji

Nie wiesz, jak zorganizować przyjęcie firmowe? Zdaj się na nas! Organizacja bankietów, gal i jubileuszy to nasza specjalność. Realizując gale firmowe, rocznicowe i jubileusze dla wielu firm polskich i zagranicznych zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które zagwarantuje sukces także Twojej imprezie. Wiemy, że to wydarzenie ma być wyjątkowe, dlatego zadbamy o świetną atmosferę podczas imprezy i zaangażujemy gości w szampańską zabawę. Gwarantujemy nowoczesną oprawę audiowizualną, dbamy o oświetlenie i nagłośnienie, przygotowujemy wszystkie materiały online i offline, a także proponujemy nietuzinkowy program eventu, dzięki czemu gala jubileuszowa może być przełomem w biznesowej współpracy. Zapewnimy wsparcie marketingowe i PR-owe, które zwróci uwagę obecnych i przyszłych klientów. Zadbamy o to, aby Twoje wydarzenie otrzymało wyjątkową oprawę i było jedyne w swoim rodzaju. Każdy realizowany projekt traktujemy indywidualnie. Zajmujemy się kompleksową organizacją tradycyjnych eventów, a także tych w formule hybrydowej, które znakomicie wpisują się we współczesną rzeczywistość. Nasza załoga to eksperci od organizacji imprez jubileuszowych i gali firmowych na terenie całej Polski. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową organizację jubileuszu firmy oraz imprez tematycznych.

Odpowiedni storytelling i wrażliwość i na emocje to klucz do udanej celebracji każdego jubileuszu.

Zainspiruj się