Organizacja konferencji i kongresów

Kongresy i konferencje to szczególnie istotny obszar branży spotkań, który cechuje profesjonalizm, prestiż oraz unikalny charakter każdego wydarzenia. To obszar gdzie poprzez transfer wiedzy i możliwość osobistej wymiany doświadczeń następuje rozwój konkretnych sektorów, ale i całej gospodarki. Praca dla krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń, organizacji oraz wybitnych specjalistów wymaga ogromnego doświadczenia i długofalowego zaangażowania.

Konferencje i kongresy zajmują ważne miejsce w działalności wielu firm i instytucji. Takie wydarzenia na stałe wpisały się w kalendarz imprez branżowych. Organizacja prestiżowego eventu podkreśla pozycję firmy jako lidera branży, a zarazem jest doskonałą formą promocji produktów czy usług. Organizowanie konferencji to wreszcie znakomita okazja do nawiązywania wielu wartościowych relacji, wymiany informacji i poszerzania sieci kontaktów.

Konferencje i kongresy to ważne przedsięwzięcia, które niosą ze sobą wyższą misję – to przestrzeń transferu wiedzy, spotkania profesjonalistów, przestrzeń do wymiany doświadczeń i integracji branży.

Organizacja konferencji i kongresów (2)

Konferencje i kongresy

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji i kongresów – zarówno tych online, hybrydowych jak i 100% stacjonarnych. Oferujemy wsparcie w każdym aspekcie ich realizacji. Konsultujemy koncepcję, troszczymy się o najwyższy poziom merytoryczny; angażujemy prelegentów i dbamy o to, by ich wystąpienia przebiegały bez komplikacji, zgodnie z przygotowanym szczegółowym scenariuszem.
W zależności od potrzeb pomożemy w oprawie graficznej projektu, logistyce, cateringu, promocji i działania PR-owych i wszystkich innych aspektach, które ściśle łączą się z tego typu projektami.

Zdajemy sobie sprawę, że konferencje i kongresy to ważne przedsięwzięcia, które niosą ze sobą wyższą misję – to przestrzeń transferu wiedzy, spotkania profesjonalistów, przestrzeń do dyskusji, wzajemnego uczenia się i konsultacji.
W swoim portfolio możemy pochwalić się organizacją wielu konferencji i kongresów.

Zaufali nam organizatorzy takich konferencji jak:

HR Tech Summit 2020

Kongres Kardionefrodiabetologiczny

Targi i Kongres LNE

Kongres Open Eyes Economy Summit

Międzynarodowa Konferencja PEM

D&I Changemakers Festival 2020

ABSL Digital Forum 2020

CEE SME Banking Club Conference 2020

46. Zjazd Psychiatrów Polskich

W ramach wsparcia naszych klientów zapewniamy

dobór i rezerwacja obiektów

dobór partnerów i dostawców

koordynacja komunikacji wydarzenia

zarządzenie kontaktem z prelegentami

wizualizacje 3D

projektowanie graficzne

usługi video i foto

doradztwo technologicznie związane z techniką konferencyjną

zarządzanie projektem i ryzykiem

rozliczenie i raportowanie

Organizacja i obsługa konferencji i kongresów

 

Organizacja kongresów i konferencji, niezależnie jaki jest ich cel, zawsze stanowi spore wyzwanie. To kompleksowy proces, który wymaga precyzyjnego planowania, doskonałej logistyki, kreatywności i profesjonalizmu. Aby przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem, trzeba zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Im więcej uczestników chcemy zaprosić, tym sprawa staje się poważniejsza i bardziej wymagająca. Nasz zespół doświadczonych specjalistów ds. eventów posiada szeroką wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam dostarczać kompleksowe usługi na każdym etapie organizacji takiego wydarzenia.

Organizacja
konferencji
naukowych

Jesteśmy wsparciem w organizacji konferencji naukowych o różnorodnej tematyce, zarówno na skalę krajową, jak i międzynarodową. Współpracujemy z naukowcami, uczelniami, instytucjami badawczymi i innymi podmiotami naukowymi .Zapewniamy organizację konferencji naukowych na wysokim poziomie niezależnie od ich rodzaju. Wykorzystując nasze zasoby, skupiamy się na organizacji konferencji w sposób profesjonalny, tworząc wydarzenia interesujące z punktu widzenia specjalistów w danej dziedzinie, np. lekarzy czy przedstawicieli nauki. Inwestując w kompleksową obsługę konferencji, możesz przestać się martwić, że coś pójdzie nie tak – organizacja konferencji w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy innych topowych lokalizacjach to jeden z filarów naszej działalności. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Organizujemy konferencje naukowe w całej Polsce i zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Organizacja konferencji medycznych 

Konferencja medyczna to spotkanie, na którym lekarze, naukowcy i inni specjaliści związani z medycyną prezentują i dyskutują na temat najnowszych osiągnięć, odkryć i innowacji w dziedzinie zdrowia. Konferencje medyczne odbywają się zwykle w formie wykładów, prezentacji posterów, sesji panelowych i warsztatów.

Celem konferencji medycznych jest zwiększenie wiedzy i świadomości wśród specjalistów z branży medycznej, a także umożliwienie wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk między uczestnikami. W czasie konferencji można poznać najnowsze trendy w leczeniu chorób, diagnostyce oraz metody pracy, które pomagają w codziennej pracy lekarzy i innych specjalistów z dziedziny zdrowia.

Wśród tematów omawianych na konferencjach medycznych można wymienić m.in. choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby zakaźne, choroby neurologiczne, nowotwory, a także tematy związane z bioetyką, zarządzaniem w służbie zdrowia i nowoczesnymi technologiami w medycynie.

Konferencje medyczne są ważnym narzędziem rozwoju zawodowego dla lekarzy i innych specjalistów z dziedziny zdrowia, ponieważ pozwalają na poznanie nowych metod i technologii, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów z innymi specjalistami.

Organizacja konferencji dla firm

Konferencje firmowe są doskonałym sposobem na zintegrowanie zespołu, wymianę informacji, kształcenie i doskonalenie umiejętności, oraz promocję wartości i kultury organizacyjnej. Nasza oferta obejmuje kompleksową organizację konferencji firmowych, w tym planowanie, projektowanie, logistykę, obsługę techniczną, obsługę merytoryczną, promocję i marketing. Działamy jako wsparcie dla naszych klientów na każdym etapie organizacji konferencji firmowych, dbając o zapewnienie najwyższej jakości usług.

W naszym portfolio można znaleźć różnego rodzaju formy konferncji – realizujemy zarówno eventy stacjonarne, jak i te online czy hybrydowe. Naszym zadaniem jako organizatora konferencji jest zagwarantowanie najlepszych rozwiązań, abyś Ty mógł osiągnąć swój cel biznesowy. Zapewniamy sprawną organizację i kompleksową obsługę wydarzeń firmowych na terenie całej Polski. 

Organizacja
konferencji krok po kroku

Organizacja kongresów i konferencji wymaga ogromnego doświadczenia oraz skutecznego przemyślenia dużej liczby rozmaitych czynników. Z chęcią pomożemy w kompleksowej organizacji Twojego eventu, zadbamy o stworzenie atrakcyjnej koncepcji imprezy i zapewnimy przestrzeń z profesjonalnym wyposażeniem i zapleczem. Nasz zespół z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanuje Twoje wydarzenie od A do Z. Jesteśmy z Tobą od samego początku: zapewniamy wsparcie zarówno na etapie konsultacji, jak i podczas przygotowań. Wybierzemy najlepsze miejsce i dopasujemy poszczególne elementy do przyjętych założeń. Stworzymy ciekawy scenariusz imprezy i dostarczymy sprzęt multimedialny. Zajmiemy się przygotowaniem pakietów konferencyjnych, zapewnimy wsparcie w promocji i działaniach PR-owych, a także fachowe doradztwo i pomoc podczas organizacji wydarzeń towarzyszących. Dzięki temu wszystko odbędzie się bez zbędnych komplikacji.

 

Zainspiruj się