Organizacja konferencji i kongresów

Organizacja konferencji i kongresów

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji konferencji i kongresów – zarówno tych online, hybrydowych jak i 100% stacjonarnych. Oferujemy wsparcie w każdym aspekcie ich realizacji. Konsultujemy koncepcję, troszczymy się o najwyższy poziom merytoryczny; angażujemy prelegentów i dbamy o to, by ich wystąpienia przebiegały bez komplikacji, zgodnie z przygotowanym szczegółowym scenariuszem.
W zależności od potrzeb pomożemy w oprawie graficznej projektu, logistyce, cateringu, promocji i działania PR-owych i wszystkich innych aspektach, które ściśle łączą się z tego typu projektami.

Zdajemy sobie sprawę, że konferencje i kongresy to ważne przedsięwzięcia, które niosą ze sobą wyższą misję – to przestrzeń transferu wiedzy, spotkania profesjonalistów, przestrzeń do dyskusji, wzajemnego uczenia się i konsultacji.
W swoim portfolio możemy pochwalić się organizacją wielu konferencji i kongresów. Do tej pory zaufali nam organizatorzy takich projektów takich jak np. HR Tech Summit 2020, Kongres Kardionefrodiabetologiczny 2021, Targi i Kongres LNE, Kongresu Open Eyes
Economy Summit, Międzynarodowa Konferencja PEM, D&I Changemakers Festival 2020, ABSL Digital Forum 2020, CEE SME Banking Club Conference 2020, 46. Zjazd Psychiatrów Polskich.

Kongresy i konferencje to szczególnie istotny obszar branży spotkań, który cechuje profesjonalizm, prestiż oraz unikalny charakter każdego wydarzenia. To obszar gdzie poprzez transfer wiedzy i możliwość osobistej wymiany doświadczeń następuje rozwój konkretnych sektorów, ale i całej gospodarki. Praca dla krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń, organizacji oraz wybitnych specjalistów wymaga ogromnego doświadczenia i długofalowego zaangażowania.

W ramach wsparcia naszych klientów zapewniamy poniższe usługi:

 • dobór i rezerwacja obiektów
 • dobór partnerów i dostawców
 • koordynacja komunikacji wydarzenia
 • zarządzenie kontaktem z prelegentami
 • wizualizacje 3D
 • projektowanie graficzne
 • usługi video i foto
 • doradztwo technologicznie związane z techniką konferencyjną
 • zarządzanie projektem i ryzykiem
 • rozliczenie i raportowanie

Organizacja konferencji i kongresów

Konferencje i kongresy zajmują ważne miejsce w działalności wielu firm i instytucji. Takie wydarzenia na stałe wpisały się w kalendarz imprez branżowych. Organizacja prestiżowego eventu podkreśla pozycję firmy jako lidera branży, a zarazem jest doskonałą formą promocji produktów czy usług. Organizowanie konferencji to wreszcie znakomita okazja do nawiązywania wielu wartościowych relacji, wymiany informacji i poszerzania sieci kontaktów.

Organizacja i obsługa konferencji i kongresów

Organizacja kongresów i konferencji, niezależnie jaki jest ich cel, zawsze stanowi spore wyzwanie. Aby przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem, trzeba zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Im więcej uczestników chcemy zaprosić, tym sprawa staje się poważniejsza i bardziej wymagająca. Dlatego, aby uniknąć chaosu, warto powierzyć to zadanie specjalistom. Zwracając się o pomoc do profesjonalistów, oszczędzasz czas, pieniądze i zasoby ludzkie.

Organizacja konferencji dla firm

Organizowanie konferencji firmowych to nasza specjalność. W naszym portfolio znajdziesz wszelkie możliwe formy – realizujemy zarówno eventy stacjonarne, jak i te online czy hybrydowe. Naszym zadaniem jako organizatora konferencji jest zagwarantowanie najlepszych rozwiązań, abyś Ty mógł osiągnąć swój cel biznesowy. Zapewniamy sprawną organizację i kompleksową obsługę wydarzeń firmowych na terenie całej Polski. Dysponujemy własnym sprzętem oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu możemy stworzyć ekscytującą oprawę konferencji, kongresów, spotkań firmowych czy integracyjnych. Zgłoś się do nas, a zajmiemy się kompleksową organizacją Twojego eventu.

Organizacja konferencji naukowych

Jedną z usług, jakie oferuje nasza firma, jest organizacja konferencji naukowych i sympozjów. Zapewniamy organizację konferencji naukowych na wysokim poziomie niezależnie od ich rodzaju. Gwarantujemy doskonałą jakość obsługi i krok po kroku realizujemy wyznaczony cel. Wykorzystując nasze zasoby, skupiamy się na organizacji konferencji w sposób profesjonalny, tworząc wydarzenia interesujące z punktu widzenia specjalistów w danej dziedzinie, np. lekarzy czy przedstawicieli nauki. Inwestując w kompleksową obsługę konferencji, możesz przestać się martwić, że coś pójdzie nie tak – organizacja konferencji w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy innych topowych lokalizacjach to jeden z filarów naszej działalności. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Organizujemy konferencje naukowe w całej Polsce i zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Organizacja konferencji krok po kroku

Organizacja kongresów i konferencji wymaga ogromnego doświadczenia oraz skutecznego przemyślenia dużej liczby rozmaitych czynników. Z chęcią pomożemy w kompleksowej organizacji Twojego eventu, zadbamy o stworzenie atrakcyjnej koncepcji imprezy i zapewnimy przestrzeń z profesjonalnym wyposażeniem i zapleczem. Nasz zespół z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanuje Twoje wydarzenie od A do Z. Jesteśmy z Tobą od samego początku: zapewniamy wsparcie zarówno na etapie konsultacji, jak i podczas przygotowań. Wybierzemy najlepsze miejsce i dopasujemy poszczególne elementy do przyjętych założeń. Stworzymy ciekawy scenariusz imprezy i dostarczymy sprzęt multimedialny. Zajmiemy się przygotowaniem pakietów konferencyjnych, zapewnimy wsparcie w promocji i działaniach PR-owych, a także fachowe doradztwo i pomoc podczas organizacji wydarzeń towarzyszących. Dzięki temu wszystko odbędzie się bez zbędnych komplikacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kraków
Blu Experience Sp. z o.o.
Biuro Kraków ul. Warszawska 15
31-155 Kraków
biuro@bluexperience.pl
+48731220510

Warszawa
Blu Experience Sp. z o.o.
Biuro Warszawa ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
biuro@bluexperience.pl
+48731220510

  Back To Top

  bluexperience

  Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

  Where to find us

  Social