Organizacja eventów premier/otwarcia

Organizacja eventów premier/otwarcia

Premiery czy ceremonie otwarcia to wyjątkowo doniosłe wydarzenia w każdej firmie. Organizacja takich imprez przynosi szereg korzyści marce. Takie eventy niemal zawsze wzbudzają zainteresowanie przedstawicieli mediów i skutecznie przyciągają uwagę otoczenia. Wzmianki pojawiające się w prasie czy innych źródłach przekazu to doskonały sposób na to, by dotrzeć do nowych odbiorców i zapewnić marce dodatkową reklamę. Premiery i eventy otwarcia przyciągają nie tylko media, ale też różne ważne osobistości. Ponieważ na takich wydarzeniach „wypada bywać”, zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że impreza zgromadzi w jednym miejscu ludzi powszechnie znanych. W ten sposób marka automatycznie zyskuje pod względem wizerunkowym – to niewątpliwy atut, który z pewnością warto wykorzystać. Wydarzenie, na które zaprasza się ważne osobistości, musi być perfekcyjnie dopracowane. Ze względu na obecność mediów eventy otwarcia i premiery zyskują naprawdę wyjątkową rangę, wymagają więc odpowiedniej oprawy. Jeśli chcesz zorganizować event otwarcia kolejnego oddziału firmy lub całkowicie nowej siedziby albo zaprezentować nowy produkt lub usługę, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci kompleksowo przygotować niezapomnianą imprezę i zadbamy o wszystkie szczegóły.

Uroczyste otwarcia inwestycji

Eventy otwarcia to uroczyste imprezy towarzyszące inauguracji jakiejś ważnej inwestycji. Takie eventy są najczęściej organizowane z okazji uruchomienia nowej linii produkcyjnej, zakładu czy całej siedziby. W trakcie eventów otwarcia zwykle zaprasza się gości do zwiedzenia terenu nowej inwestycji, co stwarza możliwość zaprezentowania potencjału przedsiębiorstwa. Ponieważ na ceremonii niemal na pewno pojawią się przedstawiciele innych firm oraz potencjalni kontrahenci, takie imprezy można też potraktować jako swoisty rodzaj spotkań networkingowych. Ceremonia otwarcia to zawsze duże przeżycie dla właścicieli przedsiębiorstwa. Wiąże się ze stresem i obawą, że coś mogłoby się nie udać. W takich sytuacjach warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy pomogą przygotować event w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie. Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu ważnych wydarzeń firmowych od początku do końca. Pracowaliśmy zarówno dla największych światowych koncernów, jak i dla małych, lokalnych przedsiębiorstw. Dbamy o każdy szczegół zaplanowanej imprezy. Zapewniamy najlepszy catering, zaplecze techniczne oraz atrakcje, a także obsługę PR-ową.

Organizacja premier i inauguracji

Premiera nowego produktu czy usługi to wydarzenie, do którego realizacji należy podchodzić z dbałością o każdy szczegół. To bardzo ważne dlatego, ponieważ każdy, nawet najmniejszy błąd może negatywnie wpłynąć na opinię na temat organizatora. Z tego względu polecamy powierzyć przygotowanie premiery naszym ekspertom, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w planowaniu i nadzorowaniu tego typu imprez. Organizacja premier obejmuje kilka istotnych elementów. Skontaktuj się z naszymi doświadczonymi specjalistami, a my zajmiemy się całą resztą: od określenia podstawowej koncepcji, przez opracowanie budżetu, wykreowanie pomysłu eventu, po catering, atrakcje na imprezę oraz obsługę techniczną. Pomożemy Ci nagłośnić Twoje wydarzenie i sprawimy, że ludzie zapamiętają je na długo i będą chcieli dzielić nim w mediach społecznościowych. Na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji. Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kraków
Blu Experience Sp. z o.o.
Biuro Kraków ul. Warszawska 15
31-155 Kraków
biuro@bluexperience.pl
+48731220510

Warszawa
Blu Experience Sp. z o.o.
Biuro Warszawa ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
biuro@bluexperience.pl
+48731220510

    Back To Top

    bluexperience

    Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

    Where to find us

    Social