Organizacja eventów premier i otwarć 

Wszelkiego rodzaju premiery oraz otwarcia to doskonała okazja do rozpoczęcia komunikacji wizerunkowej, zarówno z obecnymi jak i przyszłymi klientami. Lubimy takie wyzwania! Warto, żeby było to wydarzenie zaplanowane w najmniejszym szczególe. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako agencja możemy wybrać atrakcyjną lokalizację, przygotować koncept wydarzenia wraz z jego Key Visualem, scenariusz eventu, znajdziemy i zaangażujemy właściwego prowadzącego, pomożemy wybrać odpowiednich artystów i inne atrakcje towarzyszące. Zajmiemy się profesjonalnym zapleczem technicznym podczas wydarzenia:nagłośnieniem, oświetleniem i sprzętem multimedialnym – oferujemy pełne wsparcie logistyczne i techniczne. Jeśli będzie taka potrzeba przygotujemy materiały promujące wydarzenie i zadbamy o to, by informacja o nim dotarłą do właściwych osób i we właściwym czasie.

Inauguracja          inwestycji

Eventy otwarcia to uroczyste imprezy towarzyszące inauguracji ważnej inwestycji. Takie eventy są najczęściej organizowane z okazji uruchomienia nowej linii produkcyjnej, zakładu czy całej siedziby. W trakcie eventów otwarcia zwykle zaprasza się gości do zwiedzenia terenu nowej inwestycji, co stwarza możliwość zaprezentowania potencjału przedsiębiorstwa. Ponieważ na ceremonii niemal na pewno pojawią się przedstawiciele innych firm oraz potencjalni kontrahenci, takie imprezy można też potraktować jako rodzaj spotkań networkingowych. Specjalizujemy się w organizowaniu ważnych wydarzeń firmowych od początku do końca. Pracowaliśmy zarówno dla największych światowych koncernów, jak i dla małych, lokalnych przedsiębiorstw. Dbamy o każdy szczegół zaplanowanej imprezy. Zapewniamy najlepszy catering, zaplecze techniczne oraz atrakcje, a także obsługę PR-ową.

Organizacja premiery

Premiery to wyjątkowo doniosłe wydarzenia w każdej firmie, do których realizacji należy podchodzić z dbałością o każdy szczegół. Często wzbudzają zainteresowanie przedstawicieli mediów i skutecznie przyciągają uwagę otoczenia. Wzmianki pojawiające się w prasie czy innych źródłach przekazu to doskonały sposób na to, by dotrzeć do nowych odbiorców i zapewnić marce dodatkową reklamę. W ten sposób marka automatycznie zyskuje pod względem wizerunkowym – to niewątpliwy atut, który z pewnością warto wykorzystać.  Jeśli chcesz zorganizować event otwarcia kolejnego oddziału firmy lub całkowicie nowej siedziby albo zaprezentować nowy produkt lub usługę, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci kompleksowo przygotować niezapomnianą imprezę i zadbamy o wszystkie szczegóły.Skontaktuj się z naszymi doświadczonymi specjalistami, a my zajmiemy się całą resztą: od określenia podstawowej koncepcji, przez opracowanie budżetu, wykreowanie pomysłu eventu, po catering, atrakcje na imprezę oraz obsługę techniczną. Pomożemy Ci nagłośnić Twoje wydarzenie i sprawimy, że ludzie zapamiętają je na długo i będą chcieli dzielić nim w mediach społecznościowych.  Możemy pochwalić się wieloma realizacjami premier i otwarć. Nasza kreatywność, nasz sprzęt, latami zdobywana wiedza i międzynarodowe doświadczenie gwarantują, że będziemy niezawodnym partnerem.. 

Organizacja 
konferencji          prasowej

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji konferencji prasowych, zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala na skuteczną realizację różnorodnych wydarzeń, zarówno lokalnych, krajowych, jak i międzynarodowych.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług związanych z organizacją konferencji prasowych. Współpracujemy z klientami na każdym etapie projektu, począwszy od opracowania koncepcji i planowania, przez logistykę i przygotowanie materiałów, aż do wsparcia w dniu wydarzenia. Jesteśmy w stanie zorganizować konferencje prasowe o różnym charakterze, takie jak: konferencje prasowe produktowe, konferencje prasowe prasowe, konferencje prasowe korporacyjne czy konferencje prasowe na potrzeby kampanii społecznych.

Jeśli planujesz zorganizować konferencję prasową i potrzebujesz wsparcia w tym procesie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązania, które pozwolą Ci skutecznie przekazać swoje przesłanie i osiągnąć zamierzone cele komunikacyjne.

Unikalność, spójność i efektywność komunikacji do podstawy każdej udanej premiery czy inauguracji.

 Dla nas każdy element wydarzenia jest ważny.

Zainspiruj się